Interwencje i regulacje

MOŻESZ DZIAŁAĆ SKUTECZNIEJ W KRYTYCZNYCH MOMENTACH

Interwencje i regulacje to specjalistyczne działania, które pomagają firmom wyjść z sytuacji kryzysowych. A doskonale wiesz, że trudności zdarzają się często. 
Przykład: wewnątrz firmy dochodzi do zmiany na kluczowym stanowisku. Długotrwały, cichy konflikt związany z tą roszadą coraz bardziej blokuje efektywność pracy. Na zewnątrz firmy może natomiast pojawić się nowy, groźny konkurent. Klienci stracą dotychczasowy potencjał zakupowy. Takie sytuacje mogą być mogą być trudne dla Ciebie i Twoich pracowników oraz negatywnie wpływać na wyniki biznesowe. Wtedy nie ma czasu na eksperymenty – potrzebujesz skutecznych rozwiązań.

INTERWENCJA – to działanie w trakcie kryzysu. Przykład: Twoja firma szybko się rozwija, a jej struktura nie nadąża za skalą tych zmian. Zauważasz, że po restrukturyzacji nagle spada efektywność pracowników i wyniki firmy. Potrzebujesz profesjonalnej interwencji.
 
REGULACJA – to zapobieganie kryzysom poprzez zmniejszanie napięć, z jakimi mamy do czynienia w każdej firmie. To minimalizacja ryzyka, że coś, nad czym pracujesz pójdzie nie tak. Przykład: przymierzasz się do zmian, wiesz, że one nadejdą nieodwołalnie i chcesz zminimalizować ich wpływ na wyniki biznesowe firmy. Masz nowy, rewolucyjny pomysł, ale zdajesz sobie sprawę, że jego wprowadzenie wymaga delikatności. Potrzebujesz profesjonalnej regulacji.

DLACZEGO WARTO ROZWIĄZYWAĆ KRYZYSY PRZY PROFESJONALNYM WSPARCIU?

Wyobraź sobie, że Twoja firma to statek, a kryzys to wzburzone fale, które mogą skierować statek na skały. Dobrze mieć dobrego nawigatora, który przeprowadził wiele podobnych organizacji przez najtrudniejsze sztormy. To my. Możesz spokojnie działać, kiedy inni tracą głowę.
 

WYBIERZ INTERWENCJE I REGULACJE W GRUPIE SPOTKANIE

Specjalizujemy się w interwencjach i regulacjach, z czego skorzystali klienci z różnych branż.
Jesteśmy jednym z niewielu zespołów specjalistów w Polsce, który szkoli w tej dziedzinie i sprawdza się w działaniu. Pracujemy w oparciu o metody i narzędzia analizy transakcyjnej w organizacjach, doskonalone przez lata szkoleń i konsultacji u specjalistów prowadzących interwencje i regulacje dla firm, głównie z Francji, ale również z Belgii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.
  • To nasza unikatowa specjalizacja w skali całego kraju.
  • Dysponujemy know how z zachodniego rynku.

JAK PRZEBIEGAJĄ INTERWENCJE I REGULACJE ORAZ ILE KOSZTUJĄ?

Dajemy Ci wsparcie w zarządzaniu zmianą i pomoc w kryzysie, korzystając przy tym ze sprawdzonych narzędzi znanych i stosowanych w innych krajach od ponad 30 lat. Podejmujemy skuteczne interwencje w nagłych kryzysowych sytuacjach, pomagamy iść dalej i redukować straty.
W przypadku regulacji, wskazujemy ryzyka i razem z Tobą opracowujemy skuteczny plan postępowania, by zminimalizować negatywny wpływ napięć w firmie na efekt biznesowy.
Interwencje i regulacje wyceniane są w zależności od ilości godzin pracy konsultantów, jaka jest potrzebna do uzdrowienia procesów w firmie i wzrostu efektywności pracy.

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub napisz

Jeśli  chcesz oszczędziś nerwy całego zespołu i ciężko zarobione pieniądze firmy, zadzwoń do nas lub napisz zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Wyślij