Moderowanie pracy zespołów

SPRAW, BY TWÓJ ZESPÓŁ PRACOWAŁ NA 100%

Moderowanie pracy zespołu lub kilku zespołów polega na udrożnieniu współpracy podczas starannie zaplanowanego spotkania, prowadzonego przez konsultantów i osoby zarządzające zespołem.
Warto sięgnąć po tę metodę, gdy:
  • Zależy Ci na lepszej współpracy między zespołami.
  • Chcesz zwiększyć zaangażowanie i obserwujesz spadek efektywności.
  • Widzisz pojawiające się konflikty.
  • Pracownicy nie słuchają siebie nawzajem lub podczas spotkań pracują mało wydajnie.
  • Chcesz, żeby zespół wypracował wspólnie rozwiązanie, procedurę.

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W MODEROWANĄ PRACĘ ZESPOŁU?

Jako konsultanci bardzo cenimy tę formę pracy z klientem, gdyż z jednej strony pozwala uruchomić współpracę, a z drugiej koncentruje się na rozwiązaniu konkretnych problemów. Wnosimy dystans, którego nie posiadają członkowie firmy.
 
Kiedy stanowisz część zespołu lub organizacji czasem nie możesz znaleźć wystarczającej energii, aby otworzyć, poruszyć nurtujące Cię zagadnienia. Niejednokrotnie wydaje Ci się, że problemem jest jedna osoba, a sprawa dotyczy wszystkich członków zespołu. Blokują Was nierozwiązane sprawy, pracujecie nieefektywnie, nie jesteście skupieni na zadaniach, jakie macie do wykonania.

„Praca zespołowa to paliwo, które pozwala zwykłym ludziom na osiąganie niezwykłych rezultatów”.
Andrew Carnegie

Jako zewnętrzni moderatorzy jesteśmy osobami spoza struktury organizacyjnej i mamy inne spojrzenie na to, co dzieje się w Twojej firmie. Dzięki innej perspektywie pomagamy zdiagnozować przyczyny zastojów i wspólnie wyprowadzamy z nich zespoły.

Z NAMI ODBLOKUJESZ ZESPÓŁ I UMOŻLIWISZ MU OSIĄGANIE NIEZYWKŁYCH REZULTATÓW
  • Wspólna praca z moderatorem zwiększy zaangażowanie wszystkich uczestników Twojego zespołu i zapewni wzajemne zaufanie, niezbędnie do dalszej pracy. Moderacja uruchomi skuteczny sposób rozwiązywania trudnych sytuacji.
  • Twój zespół będzie bardziej samodzielny i efektywny.

WYBIERZ MODERACJĘ W GRUPIE SPOTKANIE

Naszą skuteczność uzyskujemy dzięki wykorzystywaniu zaawansowanych narzędzi analizy transakcyjnej w organizacjach.
Analiza Transakcyjna jako jedna z niewielu dziedzin psychologii dokonała pełnego transferu wiedzy psychologicznej do zastosowania w biznesie. Analitycy transakcyjni, pomagając w organizacjach łączą kluczowe obszary, w których tętni firmowe życie. To gwarantuje naszą skuteczność.
Przeprowadziliśmy z sukcesami wiele moderacji w organizacjach.
Klienci powtarzają, że na rynku jest dużo dobrych trenerów i coachów, ale niewielu moderatorów. Wracają do nas, gdy potrzebują pomocy w „ożywieniu” zespołu.
 

JAK PRZEBIEGA MODERACJA PRACY ZESPOŁU I ILE KOSZTUJE?

Moderowanie wymaga złożenia kilku metod. W zależności od rodzaju zlecenia wykorzystujemy elementy szkoleń, mediacji, prowadzimy coachingi z pojedynczymi osobami, coaching zespołowy lub porządkowanie relacji w zespole.

MODEROWANIE PRACY ZESPOŁÓW – PRZEBIEG KROK PO KROKU


Praca moderatora wyceniana jest w zależności od liczby godzin pracy, jaka jest potrzebna do udrożnienie procesów współpracy w zespole i wzrostu jego efektywności.

MASZ PYTANIA?

Jeśli poszukujesz moderatora dla Twojego zespołu.
Zadzwoń lub napisz do nas.

Najbliższe warsztaty

Brak warsztatów

Kalendarz

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Wyślij