PrAT 3

PRAKTYK ANALIZY TRANSAKCYJNEJ 3

Zaawansowane szkolenia z analizy transakcyjnej są przeznaczone tylko dla praktyków, czyli możesz wziąć w nich udział jeżeli:     
 • Pracujesz na rzecz organizacji jako trener, coach, konsultant, doradca.    
 • Pracujesz w organizacjach jako: szef projektu, koordynator zespołu, pracownik działu HR, menedżer czy członek zarządu. 

W szkoleniu PrAT 3 mogą wziąć udział tylko osoby spełniające odpowiednie warunki.

Zapraszamy, jeśli:     
 • Masz minimum dwa lata doświadczenia w pracy z organizacjami lub minimum 100 godzin przeprowadzonych szkoleń i/lub coachingów w organizacjach biznesowych lub non profit.    
 • Masz ukończone podstawowe szkolenie z zakresu analizy transakcyjnej oraz zdany Test lub odbyte Szkolenie 101.

Główne założenia programu szkoleń zaawansowanych

 1. Cały cykl szkoleń zaawansowanych trwa 4 lata i zawiera potrzebną ilość godzin wymaganych do certyfikacji (CTA – Certyfikowany Analityk Transakcyjnej)
   
 2. Cykl (16 modułów) jest podzielony na dwie części, co oznacza, że najpierw decyzję podejmujecie na rok, a po roku podejmujecie kolejną decyzję dotyczącą następnych etapów nauki.
   
 3. W każdym roku będą cztery trzydniowe szkolenia, które będą odbywały się od czwartku do soboty.
   
 4. Trzy szkolenia w roku będą prowadzone przez Lyndę, podczas nich Asia będzie prowadziła wybrane części. Jedno szkolenie w roku będzie prowadzone Asię, a Lynda będzie obecna na wybranej części zdalnie. Zależy nam, żebyście na każdym module mieli kontakt z obiema prowadzącymi.
   
 5. Między poszczególnymi modułami będziecie pracować w małych 3 osobowych grupach superwizyjnych, żeby regularnie przekładać wiedzę z AT na swoją praktykę. Tym samym będziecie zbierać godziny superwizji, wymagane do certyfikacji. Superwizje grupowe będą się odbywały także podczas modułów.
   
 6. Celem szkoleń zaawansowanych jest przełożenie zdobytej już wiedzy na praktykę, poznanie zaawansowanej wiedzy z AT, zdobycie narzędzi do pracy z organizacjami, menedżerami i zespołami oraz przygotowywanie się do certyfikacji.

4-letni program

Program został opracowany przez Lyndę Tongue TSTA-O i Joannę Gosk PTSTA-O.
Poszczególne moduły zostały skonstruowane w taki sposób, żeby zawierały wiedzę i kompetencje, które powinien posiadać Certyfikowany Analityk Transakcyjny w dziedzinie Organizacji (CTA-O) wg. standardów European Association for Transactional Analysis (EATA). Jednocześnie uczestnictwo pozwala zdobyć kompetencje potrzebne do Certyfikatu i Dyplomu International Centre for Developmental Transactional Analysis (ICDTA). Uczestnicy mogą wybrać czy chcą się certyfikować i którą ścieżkę wybiorą.
 

Prowadzący PrAT 3

Lynda Tongue  TSTA-O, czyli nauczyciel i superwizor AT w dziedzinie organizacji. Lynda jest bardzo doświadczonym coachem, trenerem i konsultantem. Pracuje z Julie Hay. Mieszka na stałe w Wielkiej Brytanii.
 
Joanna Gosk PTSTA-O, czyli nauczyciel i superwizor AT w dziedzinie organizacji w kontrakcie z EATA, konsultant, trener, coach i psycholog.
 
Szkolenia z Lyndą będą tłumaczone z języka angielskiego.
 

Terminy modułów

Start:
moduł 1: 5-7 września 2019

Terminy na 2019 i 2020 rok

moduł 2: 28-30.11.2019
moduł 3: 27-29.02.2020
moduł 4: 25-27.06.2020
moduł 5: 10-12.09.2020
moduł 6: 26-28.11.2020
 

Koszt modułu

2 450 zł
 
Koszt może ulec zmianie. Szkolenia są zabudżetowane na 12 osób.
Koszt zależy ostatecznie od wielkości grupy. 
Biorąc pod uwagę ilość osób zainteresowanych, zakładamy, że w grupie może być nawet max 16 osób.
 

Jak się zapisać?

Jesteś zainteresowana/y kolejną 3 edycją projektu Praktyk Analizy Transakcyjnej w dziedzinie organizacji? POWIEDZ NAM O TYM!

Przyjdź do sekretariatu Grupy Spotkanie (jesteśmy codziennie, w dni robocze – od 8.00 do 15.00).
Zadzwoń: 61 657 09 77 lub + 48 606 42 42 00.
Napisz e-mail: sekretariat@grupaspotkanie.pl lub wyślij zgłoszenie z naszej strony internetowej. 

Otrzymasz od nas szczegółowy program merytoryczny i umowę. Po zapoznaniu się z nimi zaproponujemy Ci krótką rozmowę na temat Twoich potrzeb oraz celów i wtedy razem podejmiemy decyzję, czy szkolenie będzie dla Ciebie dobrą inwestycją.