Szkoła Analizy Transakcyjnej online

To przeniesiona do Internetu 34 edycja renomowanej Szkoły Analizy Transakcyjnej, która zawiera otwierający, cały cykl certyfikowanego szkolenia 101 oraz 6 kolejnych modułów. Merytorycznie to dokładnie ten sam materiał, co moduły w szkole stacjonarnej.

Zobacz wideo

Czym jest Szkoła online?

Program

Prowadzony przez profesjonalnych trenerów na platformie Zoom, w formie interaktywnych wykładów, ćwiczeń w parach i małych grupach.

Certyfikat

Szkolenie 101 certyfikowane przez Europejskie Towarzystwo Analizy Transakcyjnej (EATA)

Online

Przeniesiona do Internetu 34 edycja renomowanej Szkoły Analizy Transakcyjnej

Dlaczego Analiza Transakcyjna jest ważna?

Zarządzanie zespołem, zrozumienie problemów i punktów widzenia innych ludzi ułatwia współpracę i zwiększa skuteczność. Przyszło nam żyć w dobie wielu kryzysów, które jak nigdy dotąd, wymagają od nas rozumienia swoich reakcji i zachowań innych ludzi. Teraz zrozumienie przyczyn ludzkich zachowań jest w zasięgu ręki!

Czy masz dość...

…odczuwania, że kolejne szkolenia to czas nieobecności w domu? Rozważania, czy wchodzenie teraz w nowe grupy będzie bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny? Czekania do listopada na stacjonarne edycje, co do których nikt nie ma pewności czy ruszą?

A gdybyśmy powiedzieli...

…masz możliwość uczyć się w komfortowych i bezpiecznych warunkach! Zaoszczędzisz czas na dojazdy! Będziesz miał wolne sobotnie popołudnia, bo zajęcia skończysz o 14:30, zamiast o 18:00, jak w przypadku wersji stacjonarnej! Potrafimy uczyć Analizy Transakcyjnej i mamy w tym wieloletnie doświadczenie by robić to skutecznie – również online.

Z tego rozwiązania skorzystasz najbardziej, jeśli jesteś:

Specjalistą HR

Chcesz dobrze zrozumieć reakcje, emocje i intencje ludzi; jesteś świadomy, że to jeden z ważnych kluczy do sukcesu we współpracy

Coachem

Chcesz uzupełnić swój warsztat o rzetelną wiedzą psychologiczną i sprawdzone narzędzia do zastosowania w pracy indywidualnej

Managerem

Potrzebujesz poznać praktyczną i zrozumiałą wiedzę psychologiczną, którą bez trudu przełożysz na zarządzanie swoim zespołem

Trenerem

Szukasz większej skuteczności na sali szkoleniowej, nowej praktycznej wiedzy i pragniesz znaleźć więcej wewnętrznego spokoju w pracy trenera. Możesz to osiągnąć poprzez rozpoznanie różnych ograniczających sposobów przeżywania sytuacji trudnych.

Czy jest inna droga?

Oczywiście, że tak! Możesz nadal odkładać swój rozwój i domyślać się, co jest prawdziwym powodem zachowania pracowników lub wykorzystać czas i zapisać się na Szkołę Analizy Transakcyjnej online. Ty decydujesz!

Plan intensywnego szkolenia

Termin: 20 – 21 sierpnia 2020

Tematyka: 
Szkolenie certyfikowane przez Europejskie Towarzystwo Analizy Transakcyjnej, obejmuje wszystkie najważniejsze konstrukty w AT i ich połączenie w spójną koncepcję.

Prowadzenie:

 • Joanna Gosk – PTSTA – O (nauczyciel i superwizor AT w dziedzinie organizacji w kontrakcie z EATA)

 

Termin: 25 – 26 września 2020

Tematyka:

 • Model strukturalny.
 • Kontaminacje i wykluczenia.
 • Sposoby dekontaminacji.
 • Analiza stanów Ja – model funkcjonalny.

Prowadzenie:

 • Joanna Gosk
 • Katarzyna Balcerkiewicz

Termin: 16 – 17 października 2020

Tematyka:

 • Zasady komunikacji w AT.
 • Transakcje: proste, skrzyżowane, ukryte i redefinicje.
 • Znaki rozpoznania – rodzaje oraz ich kolekcjonowanie. 
 • Głody (potrzeby) wg. Berne’a.

Prowadzenie:

 • Joanna Gosk
 • Katarzyna Balcerkiewicz

Termin: 20 – 21 listopada 2020

Tematyka:

 • Pozycje życiowe
 • Gry psychologiczne  – ich znaczenie i funkcje.
 • Trójkąt dramatyczny.
 • Klasyfikacja i analiza gier wg Berne’a. 

Prowadzenie:

 • Joanna Gosk
 • Katarzyna Balcerkiewicz

Termin: 18 – 19 grudnia 2020

Tematyka:

 • Rodzaje skryptów. 
 • Kształtowanie się skryptu wg Steiner’a.
 • Klasyfikacja i rozpoznawanie zakazów i nakazów.
 • Przyzwolenia, programy.

Prowadzenie:

 • Joanna Gosk
 • Katarzyna Balcerkiewicz

Termin: 15 – 16 stycnia 2021

Tematyka:

 • Obieg skryptu.
 • Emocje autentyczne, 
 • Emocje skryptowe: zastępcze, talony i gumki.  

Prowadzenie:

 • Joanna Gosk
 • Katarzyna Balcerkiewicz

Termin:  5-6 lutego 2021

Tematyka:

 • 6 form strukturalizacji czasu
 • Pojęcie autonomii w Analizie Transakcyjnej.
 • Podsumowanie Szkoły AT
 • Informacje zwrotne do prac kończących.

Prowadzenie:

 • Joanna Gosk
 • Katarzyna Balcerkiewicz

Prowadząca

Marta Drażyńska

Ukończyłam psychologię i filologię polską na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu.  Odbyłam 5-letnie zaawansowane szkolenie w zakresie psychoterapii w podejściu AT, szkoliłam się w psychoterapii Gestalt.

Jestem absolwentką „Studium Umiejętności Pracy z Grupą” – programu rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam pięcioletnie Studium Psychoterapii w  „Laboratorium Psychoedukacji” w Warszawie. Przygotowuję się do certyfikacji PTP.

Pracuję w podejściu psychodynamicznym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej. Jako trener zajmuję się szkoleniami z AT oraz różnego rodzaju umiejętnościami interpersonalnymi osób zarządzających w zespołach.

Prowadząca

Anna Pezacka-Gumna

Jestem rekomendowanym trenerem II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uczę ludzi od 20 lat. Przez wiele lat uczyłam prowadzenia warsztatów w ramach Szkoły Trenerów.

Skończyłam 2-letni cykl szkoleń zaawansowanych z Analizy Transakcyjnej prowadzonych przez szkoleniowców z Francji i Węgier. Ciągle rozwijam swoją wiedzę poprzez udział w konferencjach i szkoleniach z AT dla profesjonalistów u certyfikowanych analityków transakcyjnych z  Anglii, Francji czy Holandii.

Tłumaczyłam z j. angielskiego znany podręcznik: „Analiza Transakcyjna dzisiaj” wydanego przez wydawnictwo Rebis. AT wykorzystuję w pracy jako trener, konsultant ds. organizacji, Team Coach i w wielu dziedzinach swojego życia.

Prowadząca

Joanna Gosk

Jestem jedynym w Polsce certyfikowanym analitykiem transakcyjnym oraz nauczycielem i superwizorem AT w dziedzinie organizacji w kontrakcie z EATA (PTSTA-O), instruktorem szkolenia 101.

Należę do Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jestem rekomendowanym trenerem I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uczę innych AT od 13 lat. Przeprowadziłam 14 edycji Szkoły i Akademii AT.

AT wykorzystuję w pracy coachingowej z managerami, interweniując w organizacjach, projektując z klientami proces zmiany, w pracy trenera, Team Coacha i agile coacha.

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania uczestników naszych szkoleń.

Mamy przemyślany proces uczenia uczestników jak korzystać z platformy Zoom.  Pomagamy w pierwszym logowaniu przed szkoleniem, sprawdzamy, czy wszystko działa u uczestnika zanim zaczniemy. Podczas warsztatów przed ćwiczeniami wymagającymi przemieszczania się do wirtualnych pokoi, zawsze otrzymasz dokładną instrukcję. Jeśli nie masz zbyt wielu doświadczeń, pomożemy Tobie uczyć się online efektywnie i w komforcie. 

Tak. Otrzymasz zarówno certyfikat ukończenia Szkolenia 101, spełniający wymogi Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej oraz dyplom ukończenia Szkoły Analizy Transakcyjnej online. Ma on taką sama wartość i rangę, jak dyplom ukończenia stacjonarnej Szkoły Analizy Transakcyjnej.

Kurs AT online to 62 lekcje nagrane na platformie VOD, ekstrakt wiedzy z zakresu analizy transakcyjnej przygotowany przez jedną z ważniejszych mecenasów wiedzy z AT w Polsce Katarzynę Balcerkiewicz. Kurs AT Online jest najlepszym dostępnym rozwiązaniem dla osób, które zastanawiają się nad inwestycją w AT, lubią uczyć się poprzez słuchanie i oglądanie wykładów a nie mają czasu na Szkołę czy stacjonarną czy w wersji online.

Kurs jest też dobrą opcja dla tych, którzy skończyli Szkołę AT kilka lat temu i chcą sobie przypomnieć mniej używane fragmenty wiedzy lub znaleźć odpowiedzi na jakieś nurtujące je pytanie w ramach podstawowych koncepcji.

Szkoła AT online to 7 warsztatów online, prowadzonych przez dwóch trenerów na platformie Zoom. Zawiera  certyfikowane przez Europejskie Towarzystwo Analizy Transakcyjnej (EATA) szkolenie 101.

Nie nagrywamy zjazdów, ponieważ pracujemy warsztatowo, a nasze zajęcia są objęte zasadą dyskrecji. Jeśli natomiast chcesz odświeżyć treści merytoryczne z danego modułu lub po jakimś czasie przypomnieć jakiś fragment, możesz wykupić dostęp do Kursu wideo AT online, który ma 62 lekcje na platformie VOD z całą częścią teoretyczną z AT jaka jest omawiana i ćwiczona w ramach Szkoły.

Pierwszej płatności, czyli wpisowego możesz dokonać poprzez sklep online, na który zostaniesz przekierowany z tej  strony. Możliwa jest płatność PayPal’em lub Pay’U.

Tak. Masz taką możliwość, jeśli uznasz, że AT lub forma online nie jest dla Ciebie. Dotychczas nie było jeszcze takiej sytuacji, ale jeśli będziesz pierwszą osobą, która zrezygnuje, napisz do nas maila do 3 dni po szkoleniu 101, a my dotrzymamy słowa i rozwiążemy umowę.

Tak, oczywiście, każdą wpłatę potwierdzamy fv.

Chcesz zrozumieć ludzkie zachowania, usprawnić pracę swoją i zespołów?

Możesz tylko zyskać!

Większą skuteczność

poznasz wzorce zachowań, potrzeby i motywacje ludzi, z którymi pracujesz, będziesz wiedzieć, jak uwolnić ich potencjał i jeśli zastosujesz wiedzę z AT, osiągniesz wyraźnie większą skuteczność niż inni

Imponującą efektywność

Rekruterzy mawiają: “Przychodzisz do firmy, a odchodzisz od szefa”. Sprawdziliśmy, że odpowiednio zmotywowani pracownicy osiągają wyższe wyniki, a jeśli lubią współpracowników - zostają na dłużej i dają z siebie więcej

Firmę, o jakiej marzysz

właściwie zarządzany zespół pozwoli na unikanie zachowań pasywnych, gier psychologicznych i efektywniejsze wykonywanie zadań, a co najważniejsze: doświadczanie głębokiej satysfakcji z pracy

Czytaj więcej

Paulina Zgorzelska-Goździk

coach, współtwórca drukarni G3 Bardzo dobrze wspominam Szkołę AT prowadzoną przez Grupę Spotkanie i szczerze polecam ją osobom, które chcą pogłębiać swoją wiedzę z zakresu psychologii i analizy transakcyjnej. Program szkoły jest unikatowy - użyteczny zarówno dla osób pracujących w różnego rodzaju organizacjach, jak i dla samych uczących się, ponieważ dzięki niemu można dostrzec wiele wątków na gruncie prywatnym i poddać je refleksji.
Czytaj więcej

Elżbieta Kubska-Bielawska

menadżer projektów logistycznych Polecam analizę transakcyjną nie tylko dla psychologów! Osobiście nie jestem z tej branży, a mimo tego zgłębianie tematu nie okazało się dla mnie utrudnione. Powszechnie uważa się, że AT przeznaczona jest właśnie dla psychologów, coachów czy trenerów, jednak moim zdaniem ta wiedza może okazać się równie przydatna osobom innych profesji.
Czytaj więcej

Grzegorz Trzcieliński

trener, konsultant Najbardziej wartościowe okazały się dla mnie wątki dotyczące skryptów, postaw życiowych oraz indywidualnych potrzeb. W połączeniu pozwoliły mi lepiej wykorzystać własny potencjał oraz znacznie przyspieszyły proces poznawania i rozumienia osoby siedzącej po drugiej stronie stołu. W pracy zawodowej korzystam z AT do badania organizacji, nazywania schematów oraz możliwych kontaminacji w ramach przedsiębiorstw, by skuteczniej wspierać je w realizacji ich celów strategicznych.
Czytaj więcej

Piotr Hebda

dyrektor sprzedaży Do tej pory postrzegałem analizę transakcyjną z perspektywy osoby z organizacji, tylko jako narzędzie do pracy z ludźmi. Nie spodziewałem się dostać tak wiele - również dla samego siebie. Wpłynęło to i wpływa nadal na znaczną część mojego życia. Szkoła AT upewniła mnie, że analiza transakcyjna jest właściwym wyborem - znajduję w niej odpowiedzi na pytania, których nie dostarczały mi inne dziedziny.
Poprzedni
Następny

Wszystko czego potrzebujesz, aby nauczyć się Analizy Transakcyjnej w swoim domu

Poznaj 3 różne pakiety

Klasyczna

6800 zł 5940 zł

Oszczędzasz 860 zł

 • szkolenie 101
 • drukowane materiały, wysyłane na podany adres
 • materiały PDF do części wykładowych
 • do każdego moduły praktyczne 3 narzędzia do wykorzystania w pracy manager, trenera czy coacha
 • książka Analiza Transakcyjna
 • 3 indywidualne, 60 – minutowe konsultacje online

Premium

7760 zł 6700 zł

Oszczędzasz 1060 zł

 • szkolenie 101
 • drukowane materiały, wysyłane na podany adres
 • materiały PDF do części wykładowych
 • do każdego moduły praktyczne 3 narzędzia do wykorzystania w pracy manager, trenera czy coacha
 • książka Analiza Transakcyjna
 • 3 indywidualne, 60 – minutowe konsultacje online
 • udział w dwóch 4 – godzinnych szkoleniach online

Standard

6200 zł 5100 zł

Oszczędzasz 1100 zł

 • szkolenie 101
 • drukowane materiały, wysyłane na podany adres
 • materiały PDF do części wykładowych
 • do każdego moduły praktyczne 3 narzędzia do wykorzystania w pracy manager, trenera czy coacha

Standard

6200 zł 5100 zł

Oszczędzasz 1100 zł

 • szkolenie 101
 • drukowane materiały, wysyłane na podany adres
 • materiały PDF do części wykładowych
 •  3 praktyczne narzędzia do każdego modułu do wykorzystania w pracy managera, trenera  i coacha

Z dofinansowaniem (Poznań, Konin, Łódź, Koło, powiat poznański)

7200 zł 3600 zł

Oszczędzasz 3600 zł

 • szkolenie 101
 • udział w 3 webinarach
 • drukowane materiały, wysyłane na podany adres
 • materiały PDF do części wykładowych
 •  3 praktyczne narzędzia do każdego modułu do wykorzystania w pracy managera, trenera  i coacha

 • książka: „Analiza Transakcyjna dzisiaj”
 • 3 indywidualne, 60 – minutowe konsultacje online

Premium

7760 zł 6700 zł

Oszczędzasz 1060 zł

 • szkolenie 101
 • drukowane materiały, wysyłane na podany adres
 • materiały PDF do części wykładowych
 • 3 praktyczne narzędzia do każdego modułu do wykorzystania w pracy managera, trenera  i coacha

 • książka: „Analiza Transakcyjna dzisiaj”
 • 3 indywidualne, 60 – minutowe konsultacje online
 • udział w dwóch 4 – godzinnych szkoleniach online

Teraz wszystko zależy od ciebie

Możesz wybrać wygodną formułę nauki w domu już teraz albo oczekiwanie na szkolenia stacjonarne… 

Kalendarz:

Start sprzedaży: 2.06 – 21:00

Definitywny koniec: 18.06 – 11:59

Nabór do kolejnej edycji: od 18.06

 

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Do końca sprzedaży zostało niewiele czasu. Masz pytania? Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Wdrożone przez WBIZNES © 2020
Grupa Spotkanie
Odtwórz wideo