Szkolenia dla menadżerów

ROZWIJAJ TALENT I ODKRYWAJ NOWE METODY ZARZĄDZANIA

Szkolenia dla menadżerów to szkolenia, których zadaniem jest podniesienie kwalifikacji zawodowych kadry zarządzającej. Organizujemy je po to, by przekazać Ci metody, których jesteśmy pewni, ponieważ – TAK JAK TY – JESTEŚMY PRAKTYKAMI – MENADŻERAMI. Na pewno znajdziemy wspólny język.
Codziennie zarządzamy sprzedażą, wynagrodzeniami, zespołem, pracownikami i zasobami firmy. Zdobytą wiedzę z zakresu psychologii zarządzania i Szkoły Trenerów Biznesu wielokrotnie sprawdzamy i weryfikujemy. Stąd wiemy, co działa, a co nie. Bardzo uważamy, aby powiedzenie „szewc bez butów chodzi” było opowieścią o innych, a nie o nas. DZIAŁAMY NA REALNYCH PRZYKŁADACH – TO WAŻNE.
 
SZKOLENIA DLA MENADŻERÓW ROZWIJAJĄ TALENT I ODKRYWAJĄ NOWE METODY ZARZĄDZANIA.
Podczas nich zdobywasz kluczowe umiejętności takie jak:
 • Efektywne prowadzenie rozmów z pracownikami (coachingowe, okresowe,  korygujące, udzielanie informacji zwrotnych).
 • Umiejętne delegowanie obowiązków i wydawanie poleceń.
 • Kontrolowanie i egzekwowanie oczekiwanych efektów w oparciu o elementy asertywności.

DLACZEGO WARTO DZISIAJ SZKOLIĆ MENADŻERÓW?

Czasami nasi klienci mają obawy przed szkoleniem swoich pracowników. Myślą, że wyposażą ich w cenne umiejętności, a oni odejdą. Jest wprost przeciwnie. Z naszych doświadczeń wynika, że pracownicy odchodzą z firm źle zarządzanych, a nie z tych, w których szkoli się kadrę. Najnowsze badania i sondaże wskazują, że dla pracowników z pokolenia Y (obecni dwudziestopięcio- i trzydzistolatkowie) możliwość rozwoju, w tym szkoleń w firmie, jest bardzo ważna.
Kiedy konsekwentnie szkolisz i wdrażasz efekty szkoleń do swojej firmy, zyskuje ona:
 • Zespół menadżerów, który potrafi współpracować i rozwiązywać trudne sytuacje, a którego cała energia kierowana jest w realizowanie celów firmy, a nie w interpersonalne rozgrywki.
 • Osoby zarządzające, które potrafią ocenić potencjał swoich pracowników, zwolnić kogoś, gdy wymaga tego sytuacja, ale też wydobyć najlepsze zasoby – ich uwaga będzie skupiona na tych, którzy za moment będą mogli stać się Twoimi najlepszymi pracownikami.
 • Wdzięcznych pracowników, przywiązanych do firmy – będą oni bardziej zaangażowani i gotowi na przetrwanie razem z Tobą trudnych momentów.

WYBIERZ SZKOLENIA MENADŻERÓW W GRUPIE SPOTKANIE

 • Sami jesteśmy praktykami i wiemy, co działa w zarządzaniu firmą.
 • Nasi trenerzy przez ponad 14 lat przeprowadzili ponad 5000 szkoleń dla właścicieli firm, dyrektorów zarządzających, dyrektorów handlowych menadżerowie wyższego szczebla, zarządów.
 • Pracowaliśmy dla wielu branż, wiemy, co to znaczy poznać organizację klienta i jego język.
 • Mamy sprawdzone metody szkoleniowe i bardzo wykwalifikowany zespół.

JAK PRZEBIEGAJĄ SZKOLENIA DLA MENADŻERÓW I ILE KOSZTUJĄ?

Nasze programy rozwojowe dla menedżerów to:
 • układ szkoleń,
 • zadań pomiędzy szkoleniami,
 • informacji zwrotnych dla uczestników
 • i sesji coachingowych, także na odległość.
Przeprowadzamy je w ramach danej organizacji – uczymy zarządzania w Twojej firmie, z Twoimi pracownikami w realnych sytuacjach. Wnikliwie poznajemy i wybieramy konkretne przypadki, na których ćwiczymy kluczowe umiejętności.

Przykładowe programy dla menedżerów, które zrealizowaliśmy dla naszych klientów:

Akademia Menadżera 7x2Akademia Menadżera 4x2Naszą ofertę przygotowujemy zawsze indywidualnie, dostosowując ją do Twojej firmy, procesów, kompetencji i potrzeb biznesowych. Dlatego koszt szkolenia możemy podać dopiero po wnikliwym ich poznaniu.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ DO NAS LUB NAPISZ

Jeśli zastanawiasz się, czy to dobry czas na szkolenie menadżerów w Twojej firmie lub czujesz, że ich szkolenie może przynieść korzyści Twojej firmie, napisz do nas zapytanie. Skontaktujemy się z Tobą, porozmawiamy, rozważymy różne opcje – sam zadecydujesz, co chcesz wybrać.

Weź udział

Zapisz się

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Wyślij