Szkolenia indywidualne

SZKOLENIE OPRACOWANE POD KĄTEM POTRZEB KONKRETNEJ OSOBY

W trakcie takiego szkolenia Twój pracownik pracuje indywidualnie z naszym trenerem-specjalistą, zdobywając umiejętności menadżerskie, handlowe, komunikacyjne, asertywne czy negocjacyjne.
Szkolenie indywidualne zakłada nie tylko zdobywanie niezbędnej do pracy wiedzy, ale przede wszystkim ćwiczenie nowych umiejętności w kontakcie jeden na jeden, nawet dla debiutujących pracowników. Pracujemy, dopasowując metody uczenia do potrzeb Twojego pracownika.
Jeśli zatrudniłeś nowego pracownika lub chcesz, aby poszczególni pracownicy zdobyli konkretną wiedzę i umiejętności potrzebne do efektywniejszego wykonywania swoich zadań, to szkolenie indywidualne będzie najbardziej praktyczną i skuteczną formą pracy. Wymaga ona szczególnego zaangażowania ze strony Twojego pracownika, ale także trenera. Każdy Twój pracownik może szkolić się z innych kompetencji potrzebnych na jego stanowisku.

PRACOWNIK UCZY SIĘ NOWYCH UMIEJETNOŚCI, A TY POMAGASZ JE WZMOCNIĆ. JAK WYGLĄDAJĄ SZKOLENIA INDYWIDUALNE?

Przed rozpoczęciem szkolenia trener spotyka się z osobą zarządzającą i określa zakres wiedzy i rodzaj umiejętności, które ma zdobyć pracownik. Planują jakie działania może podjąć szef, aby wzmocnić efekty szkolenia swojego pracownika. Następnie, wspólnie ustalają potrzebną ilość spotkań. Najczęściej od dwóch do pięciu.
Jedno spotkanie trwa 1,5–3 godzin. Podczas szkolenia uczestnik otrzymuje materiały z najważniejszymi informacjami. Szkolenie może odbywać się w siedzibie Twojej firmy lub w naszej sali szkoleniowej. Po skończonej pracy osoba zarządzająca, pracownik i trener spotykają się, aby podsumować zdobyte umiejętności.
 
ZATRUDNIŁEŚ NOWEGO PRACOWNIKA – POŚWIĘCAMY MU CAŁĄ UWAGĘ

INWESTYCJA, KTÓRA SIĘ OPŁACA

1 godzina szkolenia indywidualnego: 300 zł netto.
10 godzin: 250 zł każda.
Czas trwania 1 godziny szkoleniowej: 60 minut zegarowych.
Miejsce: Poznań lub dowolne miejsce na świecie, pracujemy również przez Skypa’a. 

Zamów szkolenie indywidualne.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Wyślij