TEMATYCZNE SZKOLENIA OTWARTE

W odpowiedzi na pojawiające się potrzeby właścicieli i osób zarządzających aptekami, organizujemy krótkie jedno- i dwudniowe szkolenia dla aptek, których celem jest zdobycie konkretnej wiedzy lub przećwiczenie danych umiejętności. Czasem są to szkolenia dla właścicieli i osób zarządzających, czasem dla personelu. Na wszystkich poszerzysz wiedzę i umiejętności i zobaczysz, jak pracują inni.

DLA KOGO SĄ PRZEZNACZONE TEMATYCZNE SZKOLENIA OTWARTE?

  • Dla osób, które przechodziły już przez szkolenia, doskonała okazja świetna metoda szybkiego nabycia wybranychkompetencji.
  • Dla osób, które nigdy nie brały udziału w tego typu zajęciach lub chcą sprawdzić, jak pracujemy, to doskonała okazja do sprawdzenia skuteczności metody warsztatowej – jest naprawdę niezawodna. Zwłaszcza farmaceutów wciąż zadziwia fakt, że tak może wyglądać szkolenie.
  • Dla obu tych grup to szkolenie na temat, szybko, skutecznie. Najbliższe szkolenie – poznaj program
Szkolenia otwarte odbywają się w naszej siedzibie i trwają zwykle 8 godzin zegarowych. Liczba uczestników jest ograniczona.

Najbliższe szkolenie - poznaj program

Szkolenia otwarte odbywają się w naszej siedzibie i trwają zwykle 90 minut. Liczba uczestników jest ograniczona.
RECEPTA NA NEGOCJACJE. Poznasz kluczowe taktyki negocjacyjne i wywierania wpływu stosowane przez handlowców w branży farmaceutycznej. Dowiesz się, jak negocjować z hurtowaniami i producentami.
Recepta na negocjacje

JEDNOMINUTOWE ZARZĄDZANIE W APTECE. Poznasz kluczowe, a zarazem krótkie i proste sposoby reagowania na zachowania pracowników, które zwiększą efektywność Twojego zarządzania.
Jednominutowe zarządzanie w aptece

Zadzwoń do nas lub napisz

Jeśli chcesz wziąć udział w wybranym szkoleniu lub masz temat, który Cię interesuje, zadzwoń lub napisz.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Wyślij