ZAANGAŻOWANI I KOMPETENTNI, DLATEGO SKUTECZNI

Tacy jesteśmy. Tworzymy zespół psychologów, specjalistów pracujących grupowo i indywidualnie z rozmaitymi organizacjami oraz klientami indywidualnymi. Wspólnie omawiamy przypadki klientów, razem przygotowujemy się do szkoleń i interwencji. Pracujemy z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ to ono, od początku istnienia Pracowni Psychologicznej Spotkanie, a od 2014 roku Grupy Spotkanie, pozwala nam osiągać najważniejszą wartość i cel naszych działań – efektywność, którą doceniają wszyscy klienci. Łączy nas fascynacja i radość z wykonywanej pracy, wysoki poziom wymagań od siebie i wieloletnie relacje z osobami, które z nami współpracują. Poznajmy się.

Wiemy, że tylko wspólnie wypracowane rozwiązania będą w pełni dostrojone do Twoich konkretnych potrzeb i sytuacji.

Z naszą pomocą zmienisz swój team w zgraną orkiestrę, która koncertowo wykona powierzone zadania.

Trenujemy zespoły i solistów. Razem ćwiczymy trudne partie wymagające większej uwagi.

SPECJALIZACJE

Jesteśmy jednym z pierwszych zespołów w Polsce stosujących rozwiązania analizy transakcyjnej w organizacjach. Prowadzimy szkolenia, rozwijamy firmy i jednostki w oparciu o wiedzę i narzędzia płynące z tej koncepcji. Edukujemy trenerów i osoby pracujące z grupami. Szkolimy menadżerów. Specjalizujemy się w interwencjach i pomocy firmom w sytuacjach kryzysowych.

DOŚWIADCZENIE

Działamy bez przerwy od 2001 roku. Przez ten czas przeszkoliliśmy tysiące osób, setki menadżerów i dziesiątki trenerów. Wspieraliśmy rozwiązywanie problemów firm z wielu różnych branż. Poprowadziliśmy 16 edycji Studium Trenerskiego, od 10 lat prowadzimy kolejne edycje Szkoły Analizy Transakcyjnej.

KWALIFIKACJE

To ważne, abyś miał pewność, że ludzie z którymi pracujesz, nie pojawili się znikąd. Grupę Spotkanie tworzą specjaliści, których kwalifikacje potwierdzają certyfikaty, rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z grupami i firmami.

ROZWÓJ

Nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w międzynarodowych szkoleniach oraz kursach w Polsce. Nad pracą naszych trenerów czuwają niezależni i doświadczeni superwizorzy.

Anna Dyl

JESTEM
Jestem trenerem i ekspertem merytorycznym w obszarze HR z wykształceniem ekonomicznym. Jestem koordynatorem projektów rekrutacyjnych (również rekruterem), inicjatorką działań w obszarze wolontariatu kompetencji, a także twórcą społecznych projektów innowacyjnych. Zajmuję się badaniem i rozwijaniem kompetencji w kontekście biznesowym (m. in. jako asesor i twórca narzędzi do ich oceny). Swoje zróżnicowane doświadczenie wykorzystuję też w roli konsultanta ds. organizacji.
 
Z NASZYMI KLIENTAMI PRACUJĘ NA RZECZ
Rozpoznania kluczowych trudności hamujących rozwój organizacji i pracowników w organizacji oraz wypracowania skutecznej drogi na pokonanie tych przeciwności. Jako trener i konsultant wspieram organizacje w zrównoważonym rozwoju zorientowanym na relacje i osiąganie celów biznesowych.
 
PASJONUJĘ SIĘ
•  Łączeniem kontekstów i dziedzin. Wiedzę i doświadczenia z jednego obszaru przekuwam na rozwiązania w innych.
•  Nadawaniem znaczenia – właściwie zrozumienie procesów i zjawisk to klucz do znalezienia optymalnego rozwiązania.
 
WYKSZTAŁCENIE I KLUCZOWE SZKOLENIA
Magister ekonomii, specjalność Ekonomika Pracy i Zarządzanie Kadrami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
• Studium Pracy z Grupą  -  szkoła trenerów. Pracownia Psychologiczna „Spotkanie”.
• Certyfikat 101 z Analizy Transakcyjnej.
• Szkoła Analizy Transakcyjnej – Pracownia Psychologiczna „Spotkanie”.
• Eduction via Autonomy – zaawansowana szkoła Analizy Transakcyjnej w polu edukacji. W trakcie przygotowania do certyfikacji na CTA-E.
 
MOJE DOŚWIADCZENIE
Ponad 10 lat pracy w biznesie i dla biznesu w obszarze HR. Łączę doświadczenie w pracy merytorycznej i managerskiej z doświadczeniami w roli trenera. Pracowałam m.in. w dziale personalnym dużej firmy transportowej, agencji pracy tymczasowej i organizacji pozarządowej działającej w kontekście rynku pracy.
 
PRACOWAŁAM I PRACUJĘ DLA FIRM Z BRANŻY
Produkcyjnej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, spożywczej, handlowej, informatycznej, tytoniowej, meblowej, a także dla instytucji publicznych, szkół, uczelni i organizacji pozarządowych.
 
MOI SUPERWIZORZY
• Jean-Paul Godet  – Teaching and Supervising Transactional Analysts in Education  (TSTA-E)
• Veronique Guelfucci – Teaching and Supervising Transactional Analysts in Education  (TSTA-E)
• Sari Van Poelje – Teaching and/or Supervising Transactional Analysts in Organizations (TSTA-O).
 
O MNIE
• „Inspiruje do działania”.
• „Pomocna, profesjonalna, zorganizowana” .
• „Właściwa osoba na właściwym miejscu!”.
 
KONTAKT
tel. +48 607 554 371
mail: a.dyl@grupaspotkanie.pl