ZAANGAŻOWANI I KOMPETENTNI, DLATEGO SKUTECZNI

Tacy jesteśmy. Tworzymy zespół psychologów, specjalistów pracujących grupowo i indywidualnie z rozmaitymi organizacjami oraz klientami indywidualnymi. Wspólnie omawiamy przypadki klientów, razem przygotowujemy się do szkoleń i interwencji. Pracujemy z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ to ono, od początku istnienia Pracowni Psychologicznej Spotkanie, a od 2014 roku Grupy Spotkanie, pozwala nam osiągać najważniejszą wartość i cel naszych działań – efektywność, którą doceniają wszyscy klienci. Łączy nas fascynacja i radość z wykonywanej pracy, wysoki poziom wymagań od siebie i wieloletnie relacje z osobami, które z nami współpracują. Poznajmy się.

Wiemy, że tylko wspólnie wypracowane rozwiązania będą w pełni dostrojone do Twoich konkretnych potrzeb i sytuacji.

Z naszą pomocą zmienisz swój team w zgraną orkiestrę, która koncertowo wykona powierzone zadania.

Trenujemy zespoły i solistów. Razem ćwiczymy trudne partie wymagające większej uwagi.

SPECJALIZACJE

Jesteśmy jednym z pierwszych zespołów w Polsce stosujących rozwiązania analizy transakcyjnej w organizacjach. Prowadzimy szkolenia, rozwijamy firmy i jednostki w oparciu o wiedzę i narzędzia płynące z tej koncepcji. Edukujemy trenerów i osoby pracujące z grupami. Szkolimy menadżerów. Specjalizujemy się w interwencjach i pomocy firmom w sytuacjach kryzysowych.

DOŚWIADCZENIE

Działamy bez przerwy od 2001 roku. Przez ten czas przeszkoliliśmy tysiące osób, setki menadżerów i dziesiątki trenerów. Wspieraliśmy rozwiązywanie problemów firm z wielu różnych branż. Poprowadziliśmy 16 edycji Studium Trenerskiego, od 10 lat prowadzimy kolejne edycje Szkoły Analizy Transakcyjnej.

KWALIFIKACJE

To ważne, abyś miał pewność, że ludzie z którymi pracujesz, nie pojawili się znikąd. Grupę Spotkanie tworzą specjaliści, których kwalifikacje potwierdzają certyfikaty, rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z grupami i firmami.

ROZWÓJ

Nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w międzynarodowych szkoleniach oraz kursach w Polsce. Nad pracą naszych trenerów czuwają niezależni i doświadczeni superwizorzy.

Katarzyna Balcerkiewicz

JESTEM
Jestem rekomendowanym trenerem I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz założycielką i dyrektorem Pracowni Psychologicznej Spotkanie, a obecnie Grupy Spotkanie. Należę do Polskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej i Francuskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Stworzyłam pierwszą w Polsce Szkołę Analizy Transakcyjnej, która umożliwia zdobycie praktycznego doświadczenia i międzynarodowego Certyfikatu 101, otworzyłam Studium Trenerskie, które od 14 lat kształci nowe pokolenia trenerów. Jestem autorem i szkoleniowcem kilkunastu projektów szkoleniowo-coachingowych dla menadżerów z różnych branż. Współpracuję z właścicielami i zarządami firm jako konsultant i coach.
 
Z NASZYMI KLIENTAMI PRACUJĘ NA RZECZ
Zwiększania efektywności pracy, przekształcania pomysłów w zrealizowane cele, budowania własnej pozycji zawodowej oraz kształtowania kompetencji menadżerskich w zarządzaniu ludźmi i firmą. Sprawiam, że właściciele, menadżerowie i pracownicy przychodzą do firmy z przyjemnością, a efekty ich działań przekładają się na bardziej korzystne rezultaty finansowe.
 
PASJONUJĘ SIĘ
 • Organizacjami – ich życiem, rozwojem i przemianami.
 • Analizą transakcyjną i jej zastosowaniem w życiu organizacji. 

WYKSZTAŁCENIE I KLUCZOWE SZKOLENIA
Magister psychologii, specjalności: kliniczna i edukacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
 • Rekomendacja I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
 • Certyfikat 101 z Analizy Transakcyjnej.
 • W trakcie procesu certyfikacji na Certyfikowanego Analityka Transakcyjnego w Organizacjach.
 • Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu TROP w Warszawie.
 • 5-letni cykl szkoleń zaawansowanych z zakresu Analizy Transakcyjnej w Organizacjach prowadzony przez szkoleniowców i superwizorów z Belgii, Francji, Anglii i Węgier.
 • Szkolenie „Gestalt – terapia holistyczna”, Ośrodek Psychoterapii i Treningów Psychologicznych Aion w Poznaniu.
 • Szkolenie „Kontakt w sytuacji pomagania”, Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. 

MOJE DOŚWIADCZENIE
Ponad 5000 szkoleń i 2000 coaichingów i konsultacji, przeprowadzonych dla ludzi z takich grup zawodowych jak: właściciele firm, dyrektorzy zarządzający, dyrektorzy handlowi, menadżerowie wyższego szczebla, negocjatorzy, pracownicy działów HR, przedstawiciele handlowi, konsultanci, osoby związane z pomaganiem, trenerzy, coachowie.
 
PRACOWAŁAM I PRACUJĘ DLA FIRM Z BRANŻY
Farmaceutycznej, odzieżowej, instalacyjnej, meblowej, reklamowej, motoryzacyjnej, logistycznej, kosmetycznej, językowej, wydawniczej, a także dla organów administracji samorządowej i rządowej, instytucji edukacyjnych i sądowych.
 
MOI SUPERWIZORZY
 • Jacques Moreau – Teaching and/or Supervising Transactional Analysts in Organizations (TSTA-O).
 • Pascale Théobald – Provisional Teaching and/or Supervising Transactional Analysts. inOrganizations (PTSTA-O).
 • Dorota Szczepan-Jakubowska – superwizor treningu grupowego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. 

INNI O MNIE
 • „Kasia dostrzega w organizacjach to, czego nie widzą inni”.
 • „Bardzo kreatywna, twórcza, ma nieszablonowe podejście”.
 • „Doprowadza do realnych zmian”.
 • „Przestrzega merytorycznych i etycznych standardów pracy trenera”.
 • „Przekazuje wiedzę w taki sposób, by była bliska doświadczeniu i życiu”.

KONTAKT
tel. + 48 694 467 810
mail: k.balcerkiewicz@grupaspotkanie.pl