ZAANGAŻOWANI I KOMPETENTNI, DLATEGO SKUTECZNI

Tacy jesteśmy. Tworzymy zespół psychologów, specjalistów pracujących grupowo i indywidualnie z rozmaitymi organizacjami oraz klientami indywidualnymi. Wspólnie omawiamy przypadki klientów, razem przygotowujemy się do szkoleń i interwencji. Pracujemy z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ to ono, od początku istnienia Pracowni Psychologicznej Spotkanie, a od 2014 roku Grupy Spotkanie, pozwala nam osiągać najważniejszą wartość i cel naszych działań – efektywność, którą doceniają wszyscy klienci. Łączy nas fascynacja i radość z wykonywanej pracy, wysoki poziom wymagań od siebie i wieloletnie relacje z osobami, które z nami współpracują. Poznajmy się.

Wiemy, że tylko wspólnie wypracowane rozwiązania będą w pełni dostrojone do Twoich konkretnych potrzeb i sytuacji.

Z naszą pomocą zmienisz swój team w zgraną orkiestrę, która koncertowo wykona powierzone zadania.

Trenujemy zespoły i solistów. Razem ćwiczymy trudne partie wymagające większej uwagi.

SPECJALIZACJE

Jesteśmy jednym z pierwszych zespołów w Polsce stosujących rozwiązania analizy transakcyjnej w organizacjach. Prowadzimy szkolenia, rozwijamy firmy i jednostki w oparciu o wiedzę i narzędzia płynące z tej koncepcji. Edukujemy trenerów i osoby pracujące z grupami. Szkolimy menadżerów. Specjalizujemy się w interwencjach i pomocy firmom w sytuacjach kryzysowych.

DOŚWIADCZENIE

Działamy bez przerwy od 2001 roku. Przez ten czas przeszkoliliśmy tysiące osób, setki menadżerów i dziesiątki trenerów. Wspieraliśmy rozwiązywanie problemów firm z wielu różnych branż. Poprowadziliśmy 16 edycji Studium Trenerskiego, od 10 lat prowadzimy kolejne edycje Szkoły Analizy Transakcyjnej.

KWALIFIKACJE

To ważne, abyś miał pewność, że ludzie z którymi pracujesz, nie pojawili się znikąd. Grupę Spotkanie tworzą specjaliści, których kwalifikacje potwierdzają certyfikaty, rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z grupami i firmami.

ROZWÓJ

Nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w międzynarodowych szkoleniach oraz kursach w Polsce. Nad pracą naszych trenerów czuwają niezależni i doświadczeni superwizorzy.

Anna Pezacka-Gumna

JESTEM
Jestem rekomendowanym trenerem II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, psychologiem, psychoterapeutą. Należę do Polskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
 
Z NASZYMI KLIENTAMI PRACUJĘ NA RZECZ
Pomocy w dokonaniu zmiany, wyjścia z impasu, rozwiązania trudnych problemów, dojrzewania do nowych wyzwań, ról, rozwoju autonomii.

PASJONUJĘ SIĘ
 • Działaniem na rzecz autonomii.
 • Lubię pomagać ludziom w odkrywaniu ich osobistego tzw. flow w życiu zawodowym, czyli wzmacniać zaangażowanie, dojrzałe relacje i silne zespoły.
 
WYKSZTAŁCENIE I KLUCZOWE SZKOLENIA
Magister psychologii, specjalność kliniczna na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.
 • Rekomendacja II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
 • Certyfikat 101 z Analizy Transakcyjnej.
 • Międzynarodowy Certyfikat Nauczyciela metody DiSC.
 • Szkoła Psychoterapii – Intra – Ośrodek Psychoterapii i Treningów w Warszawie.
 • Szkoła Analizy Transakcyjnej – Pracownia Psychologiczna „Spotkanie”.
 • Roczny Program Edukacji Psychologicznej w zakresie psychoterapii, psychoedukacji i rozwoju osobistego – Instytut Treningu i Edukacji Psychologicznej – Andrzej Szulc w Krakowie.
 • Szkoła Trenerów Stowarzyszenia OPTA w Warszawie – uczestniczka licznych szkoleń specjalistycznych. 

MOJE DOŚWIADCZENIE
Ponad 4000 godzin pracy z grupami i 2000 godzin pracy indywidualnej z przedstawicielami takich grup zawodowych jak: menadżerowie, pracownicy działów HR, pracownicy administracyjni, profesjonaliści, konsultanci, osoby związane z pomaganiem, trenerzy, coachowie, terapeuci.
 
PRACOWAŁAM I PRACUJĘ DLA FIRM Z BRANŻY
Farmaceutycznej, odzieżowej, meblowej, motoryzacyjnej, spożywczej, handlowej, teleinformatycznej, bankowej, prawniczej, administracji samorządowej i rządowej, a także dla instytucji edukacyjnych, sądowych i organizacji pozarządowych.
 
MOI SUPERWIZORZY
 • Piotr Fijewski – superwizor psychoterapii oraz superwizor treningu grupowego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
 • Jolanta Sokół-Jedlińska – superwizor psychoterapii oraz superwizor treningu grupowego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
 • Monika Sowicka – superwizor treningu grupowego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. 

O MNIE
 • „Anna daje innym dużo energii”.
 • „Ania ma żywy i autentyczny kontakt z uczestnikami zajęć, dba o atmosferę pracy i poczucie bezpieczeństwa grupy” .
 • „Jest uważna na emocje, doskonale wyczuwa je w grupie i u pojedynczego klienta”.

KONTAKT
tel. +48 513 045 813
mail: a.pezacka@grupaspotkanie.pl