ZAANGAŻOWANI I KOMPETENTNI, DLATEGO SKUTECZNI

Tacy jesteśmy. Tworzymy zespół psychologów, specjalistów pracujących grupowo i indywidualnie z rozmaitymi organizacjami oraz klientami indywidualnymi. Wspólnie omawiamy przypadki klientów, razem przygotowujemy się do szkoleń i interwencji. Pracujemy z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ to ono, od początku istnienia Pracowni Psychologicznej Spotkanie, a od 2014 roku Grupy Spotkanie, pozwala nam osiągać najważniejszą wartość i cel naszych działań – efektywność, którą doceniają wszyscy klienci. Łączy nas fascynacja i radość z wykonywanej pracy, wysoki poziom wymagań od siebie i wieloletnie relacje z osobami, które z nami współpracują. Poznajmy się.

Wiemy, że tylko wspólnie wypracowane rozwiązania będą w pełni dostrojone do Twoich konkretnych potrzeb i sytuacji.

Z naszą pomocą zmienisz swój team w zgraną orkiestrę, która koncertowo wykona powierzone zadania.

Trenujemy zespoły i solistów. Razem ćwiczymy trudne partie wymagające większej uwagi.

SPECJALIZACJE

Jesteśmy jednym z pierwszych zespołów w Polsce stosujących rozwiązania analizy transakcyjnej w organizacjach. Prowadzimy szkolenia, rozwijamy firmy i jednostki w oparciu o wiedzę i narzędzia płynące z tej koncepcji. Edukujemy trenerów i osoby pracujące z grupami. Szkolimy menadżerów. Specjalizujemy się w interwencjach i pomocy firmom w sytuacjach kryzysowych.

DOŚWIADCZENIE

Działamy bez przerwy od 2001 roku. Przez ten czas przeszkoliliśmy tysiące osób, setki menadżerów i dziesiątki trenerów. Wspieraliśmy rozwiązywanie problemów firm z wielu różnych branż. Poprowadziliśmy 16 edycji Studium Trenerskiego, od 10 lat prowadzimy kolejne edycje Szkoły Analizy Transakcyjnej.

KWALIFIKACJE

To ważne, abyś miał pewność, że ludzie z którymi pracujesz, nie pojawili się znikąd. Grupę Spotkanie tworzą specjaliści, których kwalifikacje potwierdzają certyfikaty, rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z grupami i firmami.

ROZWÓJ

Nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w międzynarodowych szkoleniach oraz kursach w Polsce. Nad pracą naszych trenerów czuwają niezależni i doświadczeni superwizorzy.

Justyna Byczkowska

JESTEM
Jestem rekomendowanym trenerem I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, psychologiem, trenerem Grupy Spotkanie. Zajmuje się rozwojem umiejętności interpersonalnych oraz umiejętności zarządzania  ludźmi. Obecnie studiuję psychoterapię w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.
 
Z NASZYMI KLIENTAMI PRACUJĘ NA RZECZ
Rozwijania współpracy i polepszania komunikacji, zdobywania umiejętności menadżerskich, rozwiązywania konfliktów, zwiększenia skuteczności działań i budowania efektywnych relacji z innymi. Ważnym jest dla mnie, żeby ludzie czerpali satysfakcję z pracy i wykonywali ją z zaangażowaniem, dbając przy tym o swój komfort, motywację i atmosferę pracy.
 
PASJONUJĘ SIĘ:
 • Dynamiką grup i zespołów.
 • Uczeniem opartym na znaczących doświadczeniach.
 • Twórczym myśleniem i twórczym rozwiązywaniem problemów.

WYKSZTAŁCENIE I KLUCZOWE SZKOLENIA
Magister psychologii, specjalność kliniczna na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.
 • Certyfikat 101 z Analizy Transakcyjnej.
 • Rekomendacja trenera I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
 • Absolwentka Studium Umiejętności Pracy z Grupą. Program rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, organizowany przez Pracownię Psychologiczną Spotkanie w Poznaniu.
 • I Etap Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt – Staż Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie rekomendowany przez EAP (European Association for Psychotherapy) i EAGT (European Assiociation for Gestalt Therapy).
 • Udział w programie „Skuteczny Trener: Kreatywność – Zmiana – Efektywność”, organizowanym przez Grupę TROP w Warszawie.
 • Obecnie jestem w trakcie czteroletniego Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. 

MOJE DOŚWIADCZENIE
Ponad 1500 godzin pracy z takimi grupami jak: menadżerowie, pracownicy obsługi klienta, dyrektorzy szkół, pracownicy działu HR, pracownicy administracji, kierownicy niższego szczebla, trenerzy, coachowie, osoby związane z pomaganiem.
 
PRACOWAŁAM I PRACUJĘ DLA FIRM Z BRANŻY
Farmaceutycznej, meblowej i odzieżowej a także dla instytucji edukacyjnych i państwowych oraz organizacji pozarządowych.
 
MOI SUPERWIZORZY
 • Aleksandra Froelich-Deja – superwizor treningu grupowego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.   

INNI O MNIE:
 • „Justyna jest zawsze przygotowana pod kątem merytorycznym”.
 • „Cechuje ją autentyczna troska o to, co uczestnicy wyniosą ze spotkania, w jaki sposób z niego skorzystają”.
 • „Imponuje mi swoim oczytaniem i zawsze najświeższą wiedzą z naszej branży”.
 • „Nie ma takiej możliwości, aby Justyna odpuściła coś, co oceni za ważne”.
 • „Cenię jej delikatność, uważność i potrzebę zrozumienia każdej sytuacji”.

KONTAKT
tel. + 48 502 505 367
mail: j.byczkowska@grupaspotkanie.pl