ZAANGAŻOWANI I KOMPETENTNI, DLATEGO SKUTECZNI

Tacy jesteśmy. Tworzymy zespół psychologów, specjalistów pracujących grupowo i indywidualnie z rozmaitymi organizacjami oraz klientami indywidualnymi. Wspólnie omawiamy przypadki klientów, razem przygotowujemy się do szkoleń i interwencji. Pracujemy z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ to ono, od początku istnienia Pracowni Psychologicznej Spotkanie, a od 2014 roku Grupy Spotkanie, pozwala nam osiągać najważniejszą wartość i cel naszych działań – efektywność, którą doceniają wszyscy klienci. Łączy nas fascynacja i radość z wykonywanej pracy, wysoki poziom wymagań od siebie i wieloletnie relacje z osobami, które z nami współpracują. Poznajmy się.

Wiemy, że tylko wspólnie wypracowane rozwiązania będą w pełni dostrojone do Twoich konkretnych potrzeb i sytuacji.

Z naszą pomocą zmienisz swój team w zgraną orkiestrę, która koncertowo wykona powierzone zadania.

Trenujemy zespoły i solistów. Razem ćwiczymy trudne partie wymagające większej uwagi.

SPECJALIZACJE

Jesteśmy jednym z pierwszych zespołów w Polsce stosujących rozwiązania analizy transakcyjnej w organizacjach. Prowadzimy szkolenia, rozwijamy firmy i jednostki w oparciu o wiedzę i narzędzia płynące z tej koncepcji. Edukujemy trenerów i osoby pracujące z grupami. Szkolimy menadżerów. Specjalizujemy się w interwencjach i pomocy firmom w sytuacjach kryzysowych.

DOŚWIADCZENIE

Działamy bez przerwy od 2001 roku. Przez ten czas przeszkoliliśmy tysiące osób, setki menadżerów i dziesiątki trenerów. Wspieraliśmy rozwiązywanie problemów firm z wielu różnych branż. Poprowadziliśmy 16 edycji Studium Trenerskiego, od 10 lat prowadzimy kolejne edycje Szkoły Analizy Transakcyjnej.

KWALIFIKACJE

To ważne, abyś miał pewność, że ludzie z którymi pracujesz, nie pojawili się znikąd. Grupę Spotkanie tworzą specjaliści, których kwalifikacje potwierdzają certyfikaty, rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z grupami i firmami.

ROZWÓJ

Nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w międzynarodowych szkoleniach oraz kursach w Polsce. Nad pracą naszych trenerów czuwają niezależni i doświadczeni superwizorzy.

Marta Dragon

JESTEM
W Grupie Spotkanie pełnię rolę Opiekuna Klienta Indywidualnego, jestem w stałym kontakcie z klientami i trenerami, odpowiadam za rekrutację na szkolenia otwarte oraz budżet.
 
POMAGAM W
Zapisach na szkolenia, sprawnym i prawidłowym wypełnieniu formalności. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące szkoleń lub poszukam odpowiedzi u osób odpowiedzialnych za dany obszar nurtujących Cię zagadnień.
 
PASJONUJĘ SIĘ
 • Kontaktem z ludźmi, atmosferą pracy, lubię wyzwania.
 • Coraz bardziej interesuje mnie analiza transakcyjna i jej zastosowanie.
 
WYKSZTAŁCENIE I KLUCZOWE SZKOLENIA
Magister inżynier Zarządzania i Marketingu na Wydziale Zarządzania i Informatyki Politechniki Poznańskiej.
 • Absolwentka Akademii Analizy Transakcyjnej
 • Certyfikat 101 z Analizy Transakcyjnej.
 • Certyfikat audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością, ISO 9001:2000.
 • Ukończony trening asertywności. 

INNI O MNIE
 • „Marta zapewnia doskonałą organizację naszej pracy”.
 • „Szczególnie cenię jej szybkość działania i doprowadzanie wszystkich spraw do końca”.
 • „Jest bezcenną łączniczką pomiędzy członkami naszego zespołu oraz klientami”.
 •  „Bardzo, bardzo lubię z nią pracować”.
 • „Ma ogromny wpływ na spokój i ład w naszej firmie”.

KONTAKT
tel. + 48 606 424 200
mail: m.dragon@grupaspotkanie.pl