ZAANGAŻOWANI I KOMPETENTNI, DLATEGO SKUTECZNI

Tacy jesteśmy. Tworzymy zespół psychologów, specjalistów pracujących grupowo i indywidualnie z rozmaitymi organizacjami oraz klientami indywidualnymi. Wspólnie omawiamy przypadki klientów, razem przygotowujemy się do szkoleń i interwencji. Pracujemy z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ to ono, od początku istnienia Pracowni Psychologicznej Spotkanie, a od 2014 roku Grupy Spotkanie, pozwala nam osiągać najważniejszą wartość i cel naszych działań – efektywność, którą doceniają wszyscy klienci. Łączy nas fascynacja i radość z wykonywanej pracy, wysoki poziom wymagań od siebie i wieloletnie relacje z osobami, które z nami współpracują. Poznajmy się.

Wiemy, że tylko wspólnie wypracowane rozwiązania będą w pełni dostrojone do Twoich konkretnych potrzeb i sytuacji.

Z naszą pomocą zmienisz swój team w zgraną orkiestrę, która koncertowo wykona powierzone zadania.

Trenujemy zespoły i solistów. Razem ćwiczymy trudne partie wymagające większej uwagi.

SPECJALIZACJE

Jesteśmy jednym z pierwszych zespołów w Polsce stosujących rozwiązania analizy transakcyjnej w organizacjach. Prowadzimy szkolenia, rozwijamy firmy i jednostki w oparciu o wiedzę i narzędzia płynące z tej koncepcji. Edukujemy trenerów i osoby pracujące z grupami. Szkolimy menadżerów. Specjalizujemy się w interwencjach i pomocy firmom w sytuacjach kryzysowych.

DOŚWIADCZENIE

Działamy bez przerwy od 2001 roku. Przez ten czas przeszkoliliśmy tysiące osób, setki menadżerów i dziesiątki trenerów. Wspieraliśmy rozwiązywanie problemów firm z wielu różnych branż. Poprowadziliśmy 16 edycji Studium Trenerskiego, od 10 lat prowadzimy kolejne edycje Szkoły Analizy Transakcyjnej.

KWALIFIKACJE

To ważne, abyś miał pewność, że ludzie z którymi pracujesz, nie pojawili się znikąd. Grupę Spotkanie tworzą specjaliści, których kwalifikacje potwierdzają certyfikaty, rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z grupami i firmami.

ROZWÓJ

Nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w międzynarodowych szkoleniach oraz kursach w Polsce. Nad pracą naszych trenerów czuwają niezależni i doświadczeni superwizorzy.

Marta Drażyńska

JESTEM
Jestem psychologiem, trenerem w Grupie Spotkanie – w trakcie przygotowań do certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz psychoterapeutą. Jako trener w ramach Grupy Spotkanie zajmuję się szkoleniami z analizy transakcyjnej oraz różnego rodzaju umiejętności interpersonalnych. Od 2008 roku pracuję z różnorodnymi grupami. Szkoliłam m. in. psychologów, pedagogów, kuratorów sądowych oraz trenerów.
 
Z NASZYMI KLIENTAMI PRACUJĘ NA RZECZ
Lepszego rozumienia samego siebie, rozpoznawania swoich motywacji, uczuć, a dzięki temu bardziej świadomego kształtowania relacji z ludźmi. Przekazuję wiedzę dotyczącą tego, co dzieje się w relacjach zarówno na poziomie indywidualnym, jak i między grupami, instytucjami czy jednostką a grupą. Uczę, w jaki sposób wykorzystywać komunikację i świadomość interakcji zachodzących w gronie ludzi do zwiększenia skuteczności własnych działań i osiągania zamierzonych celów.
 
PASJONUJĘ SIĘ
 • Fascynują mnie procesy grupowe, życie zespołów oraz prawa, którymi rządzą się ludzie funkcjonujący w grupie i zespole.
 
WYKSZTAŁCENIE I KLUCZOWE SZKOLENIA

Magister psychologii, specjalność kliniczna na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Magister filologii polskiej, specjalność krytyczno-literacka na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia doktoranckie na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej UAM.
 • Certyfikat 101 z Analizy Transakcyjnej.
 • 5-letni cykl szkoleń zaawansowanych z zakresu Analizy Transakcyjnej w organizacji prowadzony przez szkoleniowców i superwizorów z Belgii, Francji, rekomendowane przez European Association for Transactional Analysis (EATA).
 • Roczny program rozwoju osobistego – Staż Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie rekomendowany przez EAP (European Association for Psychotherapy) i EAGT (European Assiociation for Gestalt Therapy).
 • Roczne „Studium umiejętności pracy z grupą”. Program rekomendowany przez PTP, organizowany przez Pracownię Psychologiczną „Spotkanie” w Poznaniu.
 • Szkolenie „Złoty Kluczyk – wprowadzenie do terapii Miltona Ericksona” w Instytucie Ericksonowskim w Poznaniu.
 • Obecnie kończę czteroletnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz dwuletnie Studium Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.
Przygotowuję się do certyfikacji PTP. 
 
MOJE DOŚWIADCZENIE
Prowadziłam szkolenia o charakterze warsztatowym i treningowym z zakresu umiejętności miękkich takich jak: komunikacja, gry psychologiczne oraz gry w organizacjach, skrypty psychologiczne i skrypty w organizacjach dla trenerów, menadżerów, pracowników zawodów socjalnych, kuratorów sądowych i kadry kierowniczej.
Jako trener umiejętności miękkich oraz psycholog w Towarzystwie Brata Alberta we Wrocławiu zajmowałam się szkoleniem z takich umiejętności jak asertywność, autoprezentacja, umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz komunikacja.
Jestem aktywnym psychologiem, psychoterapeutą i psychoterapeutą grupowym.
 
PRACOWAŁAM I PRACUJĘ DLA FIRM Z BRANŻY
Edukacyjnej, socjalnej, administracyjnej / sądowniczej, coachingowej.

MOI SUPERWIZORZY
 • Zofia Milska-Wrzosińska – superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa  Psychologicznego.
 • Jerzy Dmuchowski – superwizor psychoterapii oraz superwizor treningu grupowego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. 

INNI O MNIE
 • „Marta przekazuje uczestnikom rzetelną wiedzę”.
 • „Jest opanowana i przygotowania merytoryczne”.
 • „Cenię jej spostrzegawczość, uważność i zadawanie dogłębnych pytań”.
 • „Jej uważność i wnikliwość jest bezcenna podczas pracy”.
 • „Ma odwagę mówić o rzeczach trudnych wprost, a jednocześnie delikatnie”.

KONTAKT
tel. +48 693 435 344
mail: m.drazynska@grupaspotkanie.pl